Login
Homepage
Rocks
Accessories
Stands
Ordering
Shows
About Us/FAQ
Cathedral Boxes
Crated Collection
Brazilian Metal Base Groups
Scheduling Appointment
Village Specials
Orlando Specimens
Menu
7256 Cross Park Drive
North Charleston, SC 29418
843-760-3050
Your Custom Text Here
Login
Homepage
Rocks
Accessories
Stands
Ordering
Shows
About Us/FAQ
Cathedral Boxes
Crated Collection
Brazilian Metal Base Groups
Scheduling Appointment
Village Specials
Orlando Specimens
Click here to order!
These churches are available to ship from or to pickup in Tucson, AZ.
Purchase 2 or more lots and receive 10% off!
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box # 72
8 pieces
136.75 kilos - $12.10 / kilo
$1,654.00
Tucson Box #113
10 pieces
116.15 kilos - $ 12.99/ kilo
$1,513.00
Tucson Box #35
12 pieces
56.55 kilos - $17.65 / kilo
$998.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #39
10 pieces
80.30 kilos - $12.95 / kilo
$1,040.00
Tucson Box #43
16 pieces
64.45 kilos - $5.03 / kilo
$324.00
Tucson Box #46
8 pieces
83.40 kilos - $4.70 / kilo
$392.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #47
6 pieces
85.40 kilos - $4.70 / kilo
$401.00
Tucson Box #38
12 pieces
48.20 kilos - $13.94 / kilo
$672.00
Tucson Box #57
11 pieces
91.80 kilos - $12.09 / kilo
$1,110.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #92
7 pieces
108.80 kilos - $8.39 / kilo
$913.00
Tucson Box #10
8 pieces
138.25 kilos - $5.62 / kilo
$777.00
Tucson Box #23
10 pieces
153.55 kilos - $8.42 / kilo
$1,293.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #27
7 pieces
141.25 kilos - $8.40 / kilo
$1,186.00
Tucson Box #26
11 pieces
156.25 kilos - $8.40 / kilo
$1,312.00
Tucson Box #116
5 pieces (Polished backs)
83.95 kilos - $21.72 / kilo
$1,823.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #85
6 pieces
99.15 kilos - $12.09 / kilo
$1,199.00
Tucson Box #443
13 pieces
186.26 kilos - $15.80 / kilo
$2,943.00
Tucson Box #445
13 pieces
168.98 kilos - $12.10 / kilo
$2,044.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #448
10 pieces
194.44 kilos - $8.65 / kilo
$1,682.00
Tucson Box #21
8 pieces
69.65 kilos - $8.40 / kilo
$585.00
Tucson Box #15
14 pieces
70.05 kilos - $8.40 / kilo
$588.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #22
7 pieces
76.95 kilos - $8.40 / kilo
$646.00
Tucson Box #17
6 pieces
74.90 kilos - $8.40 / kilo
$629.00
Tucson Box #84
6 pieces
134.3 kilos - $12.11 / kilo
$1,626.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #36
12 pieces
123.2 kilos - $17.65 / kilo
$2,174.00
Tucson Box #15
14 pieces
70.05 kilos - $8.39 / kilo
$588.00
Tucson Box #9
6 pieces
96.95 kilos - $5.62 / kilo
$545.00
View fullsize
View fullsize
View fullsize
View fullsize
Tucson Box #100
5 pieces
36.15 kilos - $11.18 / kilo
$404.00
Tucson Box #78
19 pieces
50.9 kilos - $13.95 / kilo
$710.00
Tucson Box #84
7 pieces
53.85 kilos - $13.95 / kilo
$751.00
Tucson Box #50
8 pieces
64.65 kilos - $11.17 / kilo
$722.00
Quisque iaculis facilisis lacinia. Mauris euismod pellentesque tellus sit amet mollis.